Jeden z najbardziej skutecznych zabiegów na cellulit to…

cellulit

Zdecydowanie najlepszym laserem jest laser Vectus. Działa on na wszystkie główne powody powstawania cellulitu. Dzięki temu świetnie nadaje się jako profilaktyka antycellulitowa, ale także może służyć do zmniejszania widoczności istniejącej już skórki pomarańczowej.

Laser Vectus działa na dwóch poziomach:

 • tkanki skórnej – gdzie poprawia jej jędrność, napięcie oraz gęstość
 • tkanki podskórnej (tłuszczowej) – w której wiązka lasera pobudza metabolizm i wspomaga proces pozbywania się nadmiaru tłuszczu

Dzięki temu wspomniany laser jest w stanie o wiele lepiej walczyć ze skórką pomarańczową niż popularny krem na cellulit. Niemniej najlepsze efekty przynosi stosowanie obu metod jednocześnie.

Co warto wiedzieć o antycellulitowych właściwościach lasera Vectus?

produkt vialiseAby lepiej zobrazować działanie lasera posłużę się pewnym porównaniem. Wyobraźmy sobie, że tkanka tłuszczowa ma konsystencje galaretki, takiej jak jadamy na desery. Natomiast tkanka skórna w tym przypadku jest siecią włókien kolagenowych i sprężystych tworzących tkankę. Wyglądem przypominają siatkę z oczkami, podobną do tej w której trzymane są ziemniaki lub owoce. Gdy naciągniemy tę siatkę na galaretkę powstaną nierówności i tzw. grudki. To właśnie się dzieje w przypadku przylegania skóry do nierównomiernej tkanki tłuszczowej.

Laser Vectus zmniejsza nie tylko ilość tłuszczu w danej tkance, ale także pozytywnie wpływa na poprawę parametrów skórnych. Pod jego wpływem dochodzi do zwiększonego wytwarzania włókien kolagenowych, przez co skórą, a zatem wspomniana sieć staje się bardziej gęsta. Powoduje to, że tłuszcz przestaje tak prześwitywać przez tkankę skórną, a zatem cellulit ulega znacznej redukcji.

Laser Vectus jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów na redukcję cellulitu, warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku długotrwałej i nieleczonej skórki pomarańczowej może on nie przynieść zadowalających efektów. Dlatego po pierwsze warto korzystać z tego typu zabiegów już w momencie pojawienia się pierwszych objawów cellulitu. Po drugie należy połączyć z innymi metodami, jak:

 • kremy antycellulitowe
 • dieta odchudzająca i bogata w witaminy i mikroelementy
 • regularna aktywność fizyczna

Depilacja laserowa – czyli co jeszcze potrafi zrobić?

Wszystko zależy od parametrów i długości fali lasera. W medycynie estetycznej drugim najbardziej popularnym opartym na działaniu lasera jest depilacja laserowa vectus. W tym przypadku wiązka światła nie wpływa wspomagająco na strukturę skóry, lecz powoduje uszkodzenie mieszków włosowych. Sprawia to, że jest nieco bardziej bolesny, jednak ostatecznym efektem jest trwałe usunięcie owłosienia z powierzchni skóry. mimo to jest jednym z najmniej bolesnych metod walki z niechcianym włosami. Ponadto zapewnia duże bezpieczeństwo i jako metoda nieinwazyjna nie powoduje poważnych powikłań.

Laser vectus – innowacja w dziedzinie depilacji laserowej

Jest to urządzenie wykorzystujące światło lasera diodowego o długości 810 . to:

 • większa skuteczność
 • większe bezpieczeństow
 • mniejsze dolegliwości bólowe
 • krótszy czas zabiegu

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenie to wypiera z rynku standardowe zabiegi depilacji laserowej. Pierwszą z nich jest fotodermoliza selektywna, która polega na wysyłaniu wgłąb skóry wiązek światła, które pochłaniane są jedynie przez cząsteczki melaniny zawartej w łodydze włosa. Dzięki temu okoliczne tkanki pozostają bezpieczne i nienaruszone.

Technologia photon recykling oraz czytnik melaniny Skintel znacznie zwiększyły skuteczność pojedynczego zabiegu. Dzięki temu trwa o wiele krócej, pomimo osiągania takich samych efektów jak konkurencja.

Zastosowanie nakładki chłodzącej znacznie zmniejszyło dolegliwości bólowe odczuwane przez pacjentki. Dzięki temu wykazuje maksymalną skuteczność, przy minimum bólu.

 

7 Comments on Jeden z najbardziej skutecznych zabiegów na cellulit to…

 1. na cellulit wodny to co najlepiej by podziałało? jestem ciekawa czy są jakieś sposoby na cellulit czy trzeba już wtedy tylko pozostaje krem na cellulit?

 2. Z kremów to u mnie działa na cellulit vialise bo tam są algi które wyciągają wodę z organizmu. Tego z zieloną herbatą nie wiedziała. Człowiek to się jednak całe życie uczy ^^

  • Kup sobie hula hop z wypustkami, rób brzuszki, skacz na skakance.. Ja robie ćwiczenia na całe ciało, ale zauważyłam że to najlepiej działa na cellulit u mnie w tej partii ;p

 3. Byłam kilka razy na mezoterapii ale z takich zabiegów na cellulit są też fajne peelingi z kawy, chociaż jak coś to i vialise ma kofeinę i też pobudza krążenie, ale tak czy inaczej warto się masować tymi fusami 😀

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*


+ 86 = 91