Zabiegi ujędrniające – opis, efekty

jędrna skóra na udach
Właściwie ujędrniona skóra ciała

Wiotczenie skóry może wynikać z rozmaitych powodów. Przede wszystkim są to: starzenie się, czynniki genetyczne oraz ciąża. Warto wiedzieć, że najlepszym sposobem na ujędrnienie skóry są nowatorskie zabiegi ujędrniające. Można do nich zaliczyć m.in.: Endermologię Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Maximus, a także Karboksyterapię.


Zabiegi ujędrniające – Endermologia – Cellu M6 Integral

Jak ujędrnić skórę? Jedną z doskonałych propozycji jest Endermologia. Jest ona realizowana za pomocą nowoczesnego urządzenia CELLU M6® Integral. To urządzenie wyposażone jest w specjalną głowicę ROLL, która ugniata fałdy skóry, przez co mobilizuje ją do regeneracji. To w konsekwencji sprawia, że staje się ona gęstsza oraz mocniejsza. Należy zauważyć, że ten zabieg nie może być wykonywany do 150 dni po porodzie naturalnym, a także do 210 dni po cesarskim cięciu. Głowica ROLL sprawia, że Endermologia charakteryzuje się bardzo wysoką efektywnością i wygodą.

Zabiegi ujędrniające – Pollogen Legend

Pollogen Legend jest zaawansowanym pod względem technologicznym urządzeniem, dzięki któremu jest możliwe m.in. ujędrnianie skóry. Zabiegi wykonywane za jego pomocą odznaczają się wysoką skutecznością, dzięki połączeniu trzech technologii: TriPollar Dynamic Muscle (DMA) Voluder Hybrid Energy (HE) oraz TriFractional. W trakcie zabiegu dochodzi do

  • pobudzenia mięśni,
  • podgrzania włókien kolagenowych,
  • odżywienia skóry,
  • polepszenia ukrwienia.

To wszystko sprawia, że Pollogen Legend to dobre rozwiązanie dla osób, których obiektem zainteresowania są zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży.

Zabiegi ujędrniające – Maximus

Zabiegi Maximus zachodzą w dwóch etapach. W pierwszym z nich dochodzi do podgrzania tkanek do temperatury wynoszącej 60°C, natomiast w drugim następuje stymulowanie skóry poprzez użycie impulsów elektrycznych. Synteza tych dwóch elementów sprawia, że następuje skuteczne ujędrnienie ciała. Warto dodać, że te zabiegi nie stanowią żadnego niebezpieczeństwa dla zdrowia, a po ich przeprowadzeniu nie jest konieczna rekonwalescencja. Z uwagi na zastosowanie impulsów elektrycznych są one przeciwwskazane dla osób posiadających:

  • metalowe implanty w obszarze zabiegowym (m.in. endoprotezy),
  • metalowe elementy w okolicy zabiegowej,
  • wszczepione urządzenia elektryczne (m.in.rozrusznik serca).

Zabiegi ujędrniające – Karboksyterapia Reology 2

Te zabiegi ujędrniające są związane ze śródskórnym lub podskórnym zaaplikowaniem dwutlenku węgla. Dzięki temu następuje wzmożona produkcja kolagenu oraz optymalizacja mikrokrążenia. To w rezultacie powoduje, że dochodzi do wzrostu napięcia oraz jędrności skóry. Karboksyterapia jest idealna m.in. dla tych osób, które interesuje ujędrnianie skóry po odchudzaniu. W tych zabiegach wykorzystuje się urządzenie najnowszej generacji, co powoduje, że są one komfortowe i całkowicie bezpieczne. Więcej o karboksyloterapii mozesz dowiedzieć sie także na darmowej konsultacji z kosmetologiem w Clinica Cosmetologica.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*


82 + = 86